Home Zostań przyjacielem MTS-T

PostHeaderIcon Zostań Przyjecielem MTS-T

 
 
Jest to propozycja skierowana do wszystkich  dla których dobro naszego nowo powstałego stowarzyszenia nie jest obojętne. Na oficjalnej stronie w zakładce drużyny zamieściliśmy krótki opis historii naszego klubu,  oraz sprawy z jakimi borykamy się na co dzień. W ostatnich tygodniach udało nam się pozyskać pomoc finansową z budżetu gminy. Niestety w/w dotacja oraz składki rodziców nie wystaczają na zrealizowanie wszystkich naszych ciekawych pomysłów. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić w życie pomysł pod nazwą „PRZYJACIELE TARNOWIAKA”. Chodzi o to, aby osoby prywatne i firmy, które zechcą wesprzeć nasz klub mogły to zrobić bez większego uszczerbku dla domowego lub firmowego budżetu. Dzięki tej wpłacie ofiarodawca uzyska możliwość reklamy bądź zrealizowania chęci bezinteresownej pomocy  Nasz klub uzyska środki na dalszy rozwój i realizowanie swoich celów. Na naszej stronie utworzona została zakładka “PRZYJACIELE MTS-T” zamieszczać tam będziemy informacje o firmach lub o osobach (jeżeli oczywiście sobie tego życzą), które wsparły nasz klub. Dodatkowo w zależności od kwoty wsparcia MTS-T może odwdzięczyć się w takich formach jak:

  

       ·         zorganizowanie imprezy integracyjnej dla pracowników firmy i/lub ich dzieci np. poprzez zorganizowanie turnieju sportowego lub meczu rodzice vs dzieci
       ·         organizowanie imprezy integracyjnej dla pracowników firmy i/lub ich dzieci np. poprzez zorganizowanie turnieju sportowego (kręgielnia, strzelnica, tenis stołowy) rodzice z dziećmi.
       ·         wywieszenie reklam firmy podczas meczów organizowanych przez WZPN (Wielkopolski Związek Piłki Nożnej) w którego rozgrywkach regularnie  bierzemy udział. Mecze ligowe rozgrywaliśmy między innymi z Lechem Poznań, Amicą Wronki, Wartą Sieraków, Kotwicą Kórnik, Polonią Chodzież oraz wieloma innymi zespołami z regionu województwa wielkopolskiego
      ·         promowanie na łamach serwisów internetowych i prasie lokalnej logo firmy przy okazji zamieszczania informacji dotyczących MTS Tarnowiak.
      ·         promowanie firmy na strojach sportowych w zależności od kwoty wsparcia
                               -             na przedniej części strojów meczowych 
                               (klatka piersiowa - duży napis - logo)
                               -             na rękawach,
                               -             na spodenkach,   
                               -             na koszulkach treningowych  
  

                       
 
To są nasze pomysły na promowanie firmy wspomagającej,
 ale chętnie wdrożymy nowe idee.  
Jeżeli jesteś gotowy przyłączyć się do tego projektu skontaktuj się z nami osobiście,
W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć,
telefonicznie 601-152-632, lub wpłać symboliczną kwotę na nasze konto.
Bank Zachodni WBK S.A. Konto: 71 1090 1362 0000 0001 1314 3390
MTS Tarnowiak  62-080 Tarnowo Podgórne

 

LogowanieKto jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Pozdrowienia
Pozdrowienia od
MTS TARNOWIAK 
MTS Tarnowiak
Licznik odwiedzin
Dzisiaj6
Wczoraj15
Z tygodnia6
Z miesiąca678
Zawsze290420
FACEBOOK