Home Historia MTS Tarnowiak

PostHeaderIcon MTS Tarnowiak - Historia

 

 

Historia sekcji piłki nożnej   MTS Tarnowiak

 


http://img127.imageshack.us/img127/4011/kot1ib8.jpg
 

 


 

Same znaki zapytania i gąszcz pytań. Spróbujmy odpowiedzieć na kilka z nich.

 

   1. Oficjalna data powstania drużyny.

W kronikach tego nie znajdziemy, ponieważ było to marginalne wydarzenie z punktu widzenia całego społeczeństwa. Jednak dla kilku osób miało to ogromne znaczenie. Prowadząc zajęcia z młodzikami (wtedy rocznik 1995 i młodsi) latem 2007 zauważyłem na treningu kilku malutkich chłopców (Kamil Korczyński, Michał Mikołajczak, Eryk Piaskowski, Mikołaj Galatis, Mikołaj Kujawa Piotr Jaraszkiewicz i kilku innych których nie mogę sobie przypomnieć), którzy z zaciśniętymi zębami próbują przepchnąć dwa razy większych przeciwników. Myślę sobie: Kurde przecież to jest nie fair, albo wyłączę grawitację albo powstanie nowy zespół! Razem z kierownikiem (Wojtkiem Stachowiakiem, któremu serdecznie dziękuję za pomoc w zakładaniu nowej drużyny) po gorącej dyskusji doszliśmy do wniosku, że … grawitacji nie da się wyłączyć więc wyjście jest tylko jedno. To było na jesień 2007, przeprowadzony został nabór chłopców z rocznika 1998 oraz młodsi i pod koniec września po boisku biega już kilkunastu orlików! Prawie co trening pojawia się nowa twarz i pod koniec grudnia orlików jest już prawie 25. Uważam, że za datę utworzenia zespołu można uznać połowę listopada 2007 roku kiedy to orliki rozpoczęli samodzielne treningi (osobno od młodzików) pod wodzą instruktora Darka Piechoty.


   2. My wiemy co jest dla Was dobre. (koniec 2007 – marzec 2008)

Grupa liczna to i problemów sporo. Wraz z kolejnymi przybywającymi dzieciakami, przybywa też rodziców chętnych pomóc i czujących potrzebę zrobienia czegoś użytecznego dla swoich dzieci. Sporo dyskutujemy, jest wiele nowych pomysłów, nie wszystkie trafione, ale wszystkie podyktowane chęcią polepszenia bytu Naszej drużyny. Niestety Nasze wizje nie pokrywają się do k.. ońca z wizją masowego sportu dzieci i młodzieży na terenie Naszej Gminy, realizowaną przez ludzi odpowiedzialnych za tę kwestię. Nie wdając się w opis tej sytuacji, która dla Nas wszystkich była przykrym doświadczeniem, udało się w końcu zespół zgłosić do rozgrywek, pod egidą GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne.


   3. Gol!!!! Po raz pierwszy czyli pierwszy sezon w Naszej historii. (kwiecień 2008 – maj 2008). 

Mamy zespół, stroje, wiernych kibiców i wiarę we własne umiejętności. Za dwa dni Nasz pierwszy oficjalny mecz!

Przeciwnikiem Kotwica Kórnik. Będzie super, może wygramy, będzie ciężko, mamy obawy; to różne słowa przed pierwszym meczem. Pierwszy gwizdek i zaczynamy. Piąta minuta i 3:0 w plecy. Nie tak miało być, ale życie to nie bajka, choć przez moment tak się poczuliśmy, kiedy w 18 minucie Kamil Korczyński pakuje piłkę do bramki przeciwnika i nie przegrywamy już do zera (notabene radość w Naszym obozie jakby strzelił w 90 minucie wyrównującą bramkę). Do przerwy 1:7, ale w drugiej połowie jest zdecydowanie lepiej i ostatecznie przegrywamy 1:9. Można powiedzieć, „ale wstyd i smutek”. Nic bardziej mylnego, my z Naszych porażek potrafimy wyjść z uśmiechem na ustach i bez wzajemnych pretensji. Potem były kolejne mecze niestety też przegrane. Ale co Cię nie zabije to Cię wzmocni. W szóstej kolejce pojechaliśmy do Zaniemyśla i … po raz pierwszy wygraliśmy!!! Do zwycięstwa poprowadził Nas niezniszczalny Piotr Jaraszkiewicz, ale cały zespół wywalczył to zwycięstwo na boisku. W skrócie o tym meczu – autobus 350 zł, woda na mecz 100zł, zobaczyć jak jeden z rodziców po wygranym meczu zatańczył tzw. taniec-poplątaniec głośno wrzeszcząc, bezcenne. Niestety w tym miejscu trzeba wspomnieć o „korupcji” w Naszym teamie. Chłopaki wygrali mecz ponieważ mieli obiecaną wizytę w McDonaldzie. Najbardziej skorumpowanym piłkarzem został niejadek Eryk, który jedząc hamburgera pytał o drugiego, a generalnie słynie z odporności na jedzenie. Później jeszcze raz wygraliśmy z Zaniemyślem, reszcie stawki nie daliśmy rady i kończymy sezon z 6 punktami i bilansem bramkowym 17-65. Pierwszym królem strzelców został Piotr Jaraszkiewicz zdobywca 10 bramek. Tytuł króla asyst także zgarnął Piotrek (3 asysty). Pierwsza trójka najlepiej trenujących to: Eryk Piaskowski, Mikołaj Bączyk i Wiktor Klijewski. Na koniec sympatyczne pożegnanie z dyplomami, medalami i gratulacjami oraz czas na przerwę wakacyjną.


   4. Z GKS do UKS czyli rób bracie co Ci każą! (czerwiec 2008 – sierpień 2008)

Wszyscy ochłonęliśmy po emocjonującym sezonie, ale kwestia organizacyjno-finansowa nadal nie została do końca wyjaśniona. W tym miejscu zrobię pauzę na oklaski i podziękowania dla wszystkich rodziców, którzy pomogli Naszej drużynie (to oni wzięli na siebie obciążenie finansowe związane z istnieniem zespołu – zresztą nie tylko finanse, także inne sprawy). No dobra już wystarczy bo jeszcze im się odechce pomagać.

Dla nas reprezentowanie barw Tarnovii to coś wyjątkowego, ale okazało się, że integracja wokół barw klubowych, nazwy, środowiska jest dla niektórych ludzi czymś kompletnie nieważnym. Chcąc dalej funkcjonować jako zespół piłkarski „zmieniliśmy” barwy klubowe. W nieciekawej sytuacji poratował Nas Pan Paweł Machyna – Prezes UKS BŁYSKAWICA, który przygarnął Naszą wesołą gromadkę z wszystkimi jej problemami i bolączkami, za co mu serdecznie dziękujemy. Bodaj 26 czerwca 2008 roku Zarząd UKS Błyskawica podjął decyzję o utworzeniu sekcji piłki nożnej i od tego momentu nasi przeciwnicy drżą przed nazwą Błyskawica. Po tej dacie było już tylko kilka problemów do rozwiązania, jeden poważny zgrzyt oraz dwa miesiące treningów i przystąpiliśmy do rozgrywek ligowych. Znów pełni ambicji i nadziei, prawie pewni, że wszystko wygramy.


   5. Raz na wozie, raz pod wozem oraz czy to bieda czy bogactwo? (wrzesień 2008 - listopad 2008)

Drugi sezon rozpoczął się od dwóch wysokich porażek, ale były one raczej wkalkulowane. Przed trzecim meczem doszło do zmiany na stanowisku trenera. Dotychczasowy szkoleniowiec wyjechał na zagraniczny staż a zespół był prowadzony przez rodziców i Zbyszka Trawkę. Zespół przeszedł metamorfozę i trzykrotnie wygrał swoje mecze. Wrócił trener i znowu dwie porażki (trener kiepskie wyniki usprawiedliwiał kamuflowaniem prawdziwej wartości swojego zespołu przed występami w Lidze Mistrzów;-). Ostatnie trzy mecze to dwa okazałe zwycięstwa i porażka po dramatycznym spotkaniu. Rundę jesienną sezonu 2008/2009 zakończyliśmy na 4 miejscu, zdobywając 15 punktów i legitymując się bilansem bramkowym 33:38. Królem strzelców ponownie został Piotr Jaraszkiewicz strzelając 9 bramek (tym razem miał już poważną konkurencję – Szymon Jerzewski strzelił 7 bramek). Najwięcej asyst bo 8, zapisał na swoje konto ponownie Piotr Jaraszkiewicz. Wśród roczników 1999-2000 najwięcej asyst zaliczył Eryk Piaskowski – 4. Niebywałym wręcz osiągnięciem popisał się Paweł Perz – był na wszystkich 52 treningach!!! Oprócz Pawła najlepszą obecnością na treningach popisali się także Kamil Korczyński i Eryk Piaskowski. W tej rundzie miało miejsce jeszcze jedno doniosłe wydarzenie. Nasz ekspert od marketingu sportowego stwierdził, że Nasz wizerunek jest mało medialny. Podjął więc decyzję o stworzeniu strony WWW. I był to strzał w dziesiątkę. Po miesiącu stronę odwiedziło ponad 2,5 tysiąca !!!, a po sześciu miesiącach już ponad 18 tysięcy internautów!!! Podobno następnym krokiem ma być przekształcenie klubu w spółkę akcyjną i wejście na giełdę.


   6. Błyskawica II czyli postawiliśmy na swoim (grudzień 2008 – czerwiec 2009)

Minął prawie rok i historia zatoczyła koło, ponieważ ze względu na liczebność zespołu konieczny stał się podział na dwa zespoły. Został przeprowadzony nabór do drugiej drużyny, którą stanowili chłopcy z rocznika 1999-2000. Problem który powstał jest z jednej strony problemem bogactwa (jak na jedną drużynę) , a z drugiej strony to bieda ze względu na niedostateczną liczbę zawodników na dwa zespoły. Mieliśmy nadzieję, że kampania ta powiedzie się i na wiosnę 2009 roku barwy UKS Błyskawica reprezentować będą dwie drużyny piłkarskie, nasze przewidywania się spełniły... Niestety znowu brak pieniędzy staje na drodze do celu. Na szczęście mamy rodziców, którzy niczym arabscy szejkowie inwestują w Błyskawicę i „dajemy radę”. (terminologia zaczerpnięta z języka młodzieżowego tzn. nasze działanie zostało zwieńczone sukcesem). Tak więc UKS Błyskawica wystartowała do rundy wiosennej sezonu 2008/2009 z dwoma drużynami - młodsza w klasie Orlik E2 (roczniki 1999, 2000, 2001) a starsza w klasie Orlik E1 (rocznik 1998). Starsi chłopcy pod opieką Darka Piechoty zajęli w swojej lidze trzecie miejsce, podobnie zresztą jak podopieczni Pawła Rutkowskiego. Zajęte miejsce nie były tak ważne, znacznie ważniejszy był fakt umożliwienia rywalizacji większej liczbie dzieciaków. W kwietniu zakończył się także turniej rodzinny BŁYSKAWICA na Zimę, impreza cieszyła się sporym powodzeniem, spowodowała większą integrację społeczeństwa. „Niestety” dobra postawa młodszej drużyny zaowocowała zmianą trenera – Paweł Rutkowski został trenerem Warty Poznań, jego miejsce zajął Marek Bartkowiak.


   7. 300 km od domu, Posejdon, pyszna zupa szczawiowa czyli pierwszy piłkarski obóz sportowy (lipiec 2009 – sierpień 2009).

Od połowy 2008 roku przewija się ciągle temat, który jest wielkim wyzwaniem, ale ciągle brakuje nam śmiałości by się z nim zmierzyć – obóz sportowy. Mamy dwie drużyny, fajną stronę internetową, organizujemy rodzinny turniej, mamy ciągle nowe pomysły, więc nie stać nas żeby zorganizować obóz sportowy? To wręcz plama na honorze – postanawiamy ją zmazać. General Sport Dyrektor (Mikołaj Klijewski) pojechał nad morze i załatwił kwatery na szóstkę z plusem. Reszta poszła już szybko. W lipcowy poniedziałek ładujemy nasze bagaże i w liczbie 20 zawodników ruszamy do nadmorskiego Darłówka. Podróż minęła miło (kilka przystanków pod tytułem „Aviomarin”, i sześć godzin w busie). Sam obóz był emocjonującym przeżyciem (bez odpowiedzi pozostaje pytanie: Dla kogo bardziej? Opiekunów czy uczestników?). Po 3 dniach wynik był na remis ze wskazaniem na Opiekunów (Kaśka Chojnicka, Julek Korczyński i Darek Piechota) Nadszedł jednakodki dzień rewanżu. Piątkowo-sobotni nocny chrzest z udziałem Posejdona, rycerzy w czarnych kapturach, biegu z pytaniami, ogniska z kiełbaskami dostarczył tyle emocji wszystkim uczestnikom, że nazajutrz byli potulni jak baranki (a nóż zza rogu wyjdzie Posejdon?) W tym miejscu serdeczne podziękowania dla Kaśki, Darka, Julka i Mikołaja za zorganizowanie tego fantastycznego wyjazdu. Ciekawe  fakty z życia obozowego:

- wartość energetyczna batoników, czekoladek, soczków, orenżadek itp., które posiadali zawodnicy po przyjeździe na miejsce, a które zostały skonfiskowane ( w kcal): 1019

- ulubiona potrawa po skonfiskowaniu słodyczy –  zupa szczawiowa

- rekord zjedzonych skibek na śniadanie – Figi około 17 sztuk – zjadłby więcej, ale głodni koledzy uniemożliwili atak na rekord Guinessa,

- pobudka – godz. 7.05

- atrakcje na obozie: turniej piłki plażowej, wyjazd na basen ciuchcią, turniej tenisa stołowego, turniej darta, kurs pierwszej pomocy, capoeira, legenda o rycerzach w czarnych kapturach i rozgniewanym Posejdonie, nocna burza z piorunami, ankieta piłkarska, itp.

- waga kostki lodu na stłuczenia, przyniesiona przez kucharza – 27,5 kilograma


   8. Krok od klasy mistrzowskiej czyli znowu trzecie miejsca (wrzesień 2009 – listopad 2009).

Do rundy jesiennej sezonu 2009/2010 BŁYSKAWICA wystawia dwie drużyny : rocznik 1998 oraz rocznik 1999 i młodsi. Starsza drużyna minimalnie przegrywa rywalizację o klasę mistrzowską z Poznaniakiem Poznań, z którym półtorej roku temu przegrywała gładko swoje mecze. Młodsza drużyna miała trudniej, ponieważ tylko pięciu chłopców jest z rocznika 1999 reszta to 2000-2001, a więc w rywalizacji z drużynami złożonymi z roczników 1999 miała trudniej niż starsza drużyna. Orliki spisały się jednak rewelacyjnie i zajęły w swojej lidze podobnie jak młodziki 3 miejsce. Na zakończeniu sezonu chłopcy i Karolina otrzymali jednakowe torby sportowe i niestety po raz ostatni wystąpili jako UKS BŁYSKAWICA.


  9. MTS TARNOWIAK czyli Mamy Teraz Swój Team(listopad 2009 - ???).

Kto pomyślał, że sekcja piłki nożnej UKS BŁYSKAWICA została rozwiązana niestety… rozumuje prawidłowo. Jednak koniec jest zawsze początkiem czegoś nowego. Podobnie jest w tym przypadku. Sekcja piłki nożnej UKS BŁYSKAWICA została rozwiązana, a w jej miejsce powstała nowa organizacja założona przez rodziców, trenerów, sympatyków piłki nożnej i kibiców. Ta organizacja to MTS TARNOWIAK – Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe TARNOWIAK. TARNOWIAK jest kontynuacją działania z BŁYSKAWICY, ale tym razem będziemy to robić na własny rachunek. Mamy nadzieję, że „damy radę”…


  http://img253.imageshack.us/img253/9862/lech001minub8.jpg9. MTS TARNOWIAK – rozdział pierwszy (listopad 2009 – czerwiec 2010).

I daliśmy radę!!!. Rundę wiosenną oba zespoły wystąpiły już pod nazwą MTS TARNOWIAK – rocznik 1998-1999 w młodzikach D-2, a 2000 i młodsi w orlikach E-2. Starsza drużyna trapiona kontuzjami spisała się bardzo dobrze i zajęła trzecie miejsce w swojej lidze (6 zwycięstw, 4 porażki, bilans 25:17). Młodsza drużyna spisała się rewelacyjnie – w 10 meczach wygrała 9 razy, strzeliła 85 bramek tracąc tylko 7 i zajęła pierwsze miejsce. Organizacyjnie klub także się rozwija: klub zdobył osobowość prawną, otrzymał dotację z Urzędu Gminy, pozyskał sponsorów, zrzesza ponad 40 zawodników. Latem zorganizowany zostanie obóz sportowy w Błażejewku dla 32 zawodników, później planuje się wdrożenie projektu Piłkarska Akademia (roczniki 2002-2004). Z niecierpliwością oczekujemy realizacji tych przedsięwzięć. Po 8 miesiącach funkcjonowania klubu można śmiało stwierdzić, że usamodzielnienie się było strzałem w dziesiątkę. Klub jest coraz bardziej rozpoznawalny, my mamy świadomość, że wszystkie nasze działania mają sens i robione są na rzecz MTS. Przed nami jasna przyszłość, więc do roboty!!!


10. Serce rośnie, dusza śpiewa, to TARNOWIAK oklaski zbiera (lipiec 2010 – listopad 2010).

 Obóz w Błażejewku upłynął na wesołych i wyczerpujących przygotowaniach do nowego sezonu (kadra szkoleniowa do końca życia zapamięta rozprawy bramkarskie na tematy mało i mniej ważneJ).  W lidze powtarza się historia z wiosny: starsza grupa pod wodzą nowego trenera – Roberta Stasiaka zajmuje III miejsce (bilans 36:30 6 zwycięstw, 4 porażki) ale drugie miejsce przegrywa minimalnie; młodsi pod wodzą Marka Bartkowiaka wygrywają bezapelacyjnie (7 zwycięstw i 1 remis) i awansowali do klasy mistrzowskiej !!!. Ten niewątpliwy sukces sportowy idzie w parze z rozwojem organizacyjnym – Klub utworzył Akademię Piłkarską (roczniki 2002-2005), planuje organizować turnieje, nawiązał współpracę z wybitnym polskim sportowcem – Robertem Maćkowiakiem, szkoli dwóch przyszłych instruktorów piłki nożnej. W pierwszą rocznicę istnienia klub zrzesza 82 miłośników piłki nożnej – mamy nadzieję, że szybko osiągnie „setkę”.


11. Wciąż do przodu – czy nazywają nas już dużym klubem młodzieżowym??? (grudzień 2010 – czerwiec 2011)

 

 


     Kalendarium

 

29 marzec 2008 – pierwszy oficjalny mecz (z Kotwicą Kórnik) i pierwsza porażka,

29 marzec 2008 – pierwsza strzelona bramka (Kamil Korczyński godz. 15.18),

28 kwiecień 2008 – pierwsza wygrana w lidze (2:4 z Kłosem Zaniemyśl),

1 maja 2008 – 12 miejsce na ogólnopolskim turnieju Orlików ’97 w Buku,

15 czerwca 2008 – pierwszy mecz z Rodzicami (13:12 dla orlików),

8 września 2008 – najwyższa porażka w lidze (1:11 z Lechem I Poznań),

13 września 2008 – najwyższe zwycięstwo w lidze (8:1 z Pogonią Lwówek),

29 październik 2008 – trening numer 100J,

26 marzec 2009 – pierwsza dama w naszych szeregach – Karolina Majda

03 kwietnia 2009 – pierwszy mecz II drużyny orlików

31 maj 2009 – bramka nr 100 w meczach ligowych, strzelec Piotr Jaraszkiewicz

20 lipca 2009 – pierwszy obóz sportowy młodych piłkarzy

25 sierpnia 2009 – trening numer 200 J

11 września 2009 – najwyższe zwycięstwo w lidze (10:3 orliki z Pogonią Lwówek)

11 październik 2009 – 50 mecz ligowy UKS BŁYSKAWICY – młodzik: Orkan Objezierze – UKS 1 : 0

17 listopad 2009 – założenie MTS TARNOWIAK

27 marzec 2010 – pierwszy oficjalny mecz MTS (młodziki Polonia Nowy Tomyśl – MTS 3:0)

01 kwiecień 2010 – pierwszy gol dla MTS – godz. 13.08 – Michał Mikołajczak (orliki OSiR P-wo – MTS 1:10)

27 kwiecień 2010 – najwyższe zwycięstwo w lidze (orliki MTS – Rokita Rokietnica 14:0)

20 maja 2010 – trening numer 300.

04 czerwiec 2010 – wizyta Bartosza Bosackiego

12 czerwiec 2010 - setna bramka dla TARNOWIAKA (orliki Grom Plewiska – MTS 0:9 – Michał Mikołajczak na 6:0 w 20 minucie

24 lipca 2010 – obóz w Błażejewku (młodzik i orlik) – 32 zawodników

01 sierpień 2010 – roszady szkoleniowe – najstarszych chłopaków przejmuje Robert Stasiak, Darek Piechota tworzyć będzie Akademię Piłkarską oraz prowadzić treningi bramkarzy (trenerami w Akademii będą Tomek „Denzel” Piechota oraz Kamil Kamiński)

07 września 2010 – pierwszy trening Piłkarskiej Akademii (na treningu były 24 dzieciaki)

08 października 2010 – trenerem przygotowania fizycznego w MTS został Robert Maćkowiak!!!

09 październik 2010 – rekordowa liczba zawodników naszego klubu: młodzik 18, orlik 25, Akademia 39 – razem jest nas 82 (w tym cztery przedstawicielki płci pięknej) pozytywnie zakręconych futbolem. Serce rośnie!

28 października 2010 – bramka nr 200 w lidze dla MTS-u – Szymon Jerzewski w wyjazdowym meczu z Czarnymi Wróblewo wygranym 2:1

30 października 2010 – orliki pod wodzą Marka Bartkowiak wygrywają z Rokitą Rokietnica 9:0 i pieczętują swój awans do klasy mistrzowskiej

15 stycznia 2011 – orliki pokonują w finale Wartę Poznań 4 : 2 i zajmują pierwsze miejsce w turnieju halowym TARNOVIA GOOL 2010

19 stycznia 2011 – stronę odwiedziło wczoraj 109 użytkowników, a licznik odwiedzin wskazuje 20.000 – Panie Mikołaju, czapki z głów.

22 stycznia 2011 – pierwsza wygrana Akademii na turnieju (Orkan Objezierze – MTS 0:2 bramki zdobyli Bartek Bielejewski i Hubert Kabaciński) godz. 10.38.

01 marca 2011 – MTS TARNOWIAK ma 100 zawodników!!!

19 czerwca 2011 - Orliki pod wodzą Marka Bartkowiaka w grupie mistrzowskiej zajmują 4 miejsce, za Lechem, Wartą Poznań i Polonią Środa

30 lipca 2011 – obóz w Błażejewku – 48 zawodników i 5 trenerów

10 sierpnia 2011 – powstaje zespół 2004-2005B – prowadzony przez Darka Piechotę

03.09.2011 – w rozgrywkach startują 4 drużyny MTS (trampkarz 98-99 – trener Robert Stasiak, Młodzik 2000 – Marek Bartkowiak, Orlik 2001 Tomasz Piechota, Akademia 02-03 iKamil kamiński)

15.10.2011 – zespół 2004-2005 dzieli się na zespół A (trener Gniewko Markiewicz) oraz drużynę B (trener Darek Piechota)

13.11.2011 – naszą stronę odwiedza tylko dzisiaj 312 internautów, a licznik odwiedzin zbliża się do 50.000. Panie Administratorze kiedy nowy rekord?.

26.11.2011 – w dniu dzisiejszym stronę internetową odwiedza internauta nr 50.000, a 30 par w Restauracji „Pod Lwem” bawi się na pierwszej klubowej imprezie – Andrzejkach (organizatorem jest sekretarz klubu Paweł Piaskowski).

10.01.2012 – powstaje zespół 2002-2003B – trener prowadzący Jacek Brzuśkiewicz

01.06.2012 – asystentem trenera Gniewko Markiewicza (zespół 2004-2005A) zostaje Damian Szurgot

30.06.2012 – trenerem rocznika 1998-99 zostaje Krzysztof Kołodziej

04.08.2012 – obóz w Świdwinie (66 zawodników i 6 tren

erów)

31.08.2012150 tylu jest zawodników w barwach Naszego klubu!!! (przy zakładaniu klubu planowano taką liczbę zawodników osiągnąć w 2014 roku)

01.09.2012 – zmiany organizacyjne w klubie – powstaje system szkolenia, trenerem koordynatorem zostaje Gniewko Markiewicz, dyrektorem sportowym Darek Piechota, trenerem zespołu 2002-2003B zostaje Marek Bartkowiak

27.09.2012 – powstaje zespół rocznik 2006 – trenerem Gniewko Markiewicz, na pierwszym treningu jest 16 zawodników 

– łącznie w klubie trenuje 164 zawodników.

 

LogowanieKto jest Online
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Pozdrowienia
Pozdrowienia od
MTS TARNOWIAK 
MTS Tarnowiak
Licznik odwiedzin
Dzisiaj5
Wczoraj15
Z tygodnia5
Z miesiąca677
Zawsze290419
FACEBOOK