Terminarz 02 wiosna 2013
Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Orlik E1 gr.4
RUNDA II
Kolejka: 11 w dniach 2013-06-21/2013-06-23
1 | AS ORLIK KAŹMIERZ | - | WARTA Międzychód | 2013-06-22 | 10:00 | zmiana terminu - boisko ORLIK ul. Gimnazjalna | : |
2 | Błękitni WRONKI | - | TARNOWIAK Tarnowo Podgórne | 2013-06-23 | 10:30 | zmiana terminu | : |
3 | SOKÓŁ Pniewy | - | SPN SZAMOTUŁY | 2013-06-21 | 17:00 | zmiana terminu | : |
Kolejka: 12 w dniach 2013-04-12/2013-04-15
4 | SOKÓŁ Pniewy | - | AS ORLIK KAŹMIERZ | 2013-04-12 | 17:00 | 0:9 | |
5 | SPN SZAMOTUŁY | - | Błękitni WRONKI | 2013-04-15 | 16:00 | boisko ORLIK ul. Szczuczyńska | 7:2 |
6 | TARNOWIAK Tarnowo Podgórne | - | WARTA Międzychód | 2013-04-13 | 14:00 | boisko ul. Nowa 15 | 3:2 |
Kolejka: 13 w dniach 2013-04-19/2013-04-21
7 | AS ORLIK KAŹMIERZ | - | TARNOWIAK Tarnowo Podgórne | 2013-04-20 | 10:00 | boisko ORLIK ul. Gimnazjalna | 3:5 |
8 | WARTA Międzychód | - | SPN SZAMOTUŁY | 2013-04-19 | 17:00 | 1:5 | |
9 | Błękitni WRONKI | - | SOKÓŁ Pniewy | 2013-04-21 | 10:30 | 21:1 |
Kolejka: 14 w dniach 2013-04-26/2013-04-29
10 | Błękitni WRONKI | - | AS ORLIK KAŹMIERZ | 2013-04-28 | 10:30 | 12:9 | |
11 | SOKÓŁ Pniewy | - | WARTA Międzychód | 2013-04-26 | 17:00 | 4:4 | |
12 | SPN SZAMOTUŁY | - | TARNOWIAK Tarnowo Podgórne | 2013-04-29 | 16:00 | boisko ORLIK ul. Szczuczyńska | 7:1 |
Kolejka: 15 w dniach 2013-05-10/2013-05-11
13 | AS ORLIK KAŹMIERZ | - | SPN SZAMOTUŁY | 2013-05-11 | 10:00 | boisko ORLIK ul. Gimnazjalna | 4:7 |
14 | TARNOWIAK Tarnowo Podgórne | - | SOKÓŁ Pniewy | 2013-05-10 | 17:00 | zmiana terminu - boisko ul. Nowa 15 | 13:3 |
15 | WARTA Międzychód | - | Błękitni WRONKI | 2013-05-10 | 17:00 | 2:7 |
Kolejka: 16 w dniach 2013-05-17/2013-05-20
16 | WARTA Międzychód | - | AS ORLIK KAŹMIERZ | 2013-05-17 | 17:00 | 2:3 | |
17 | TARNOWIAK Tarnowo Podgórne | - | Błękitni WRONKI | 2013-05-18 | 14:00 | boisko ul. Nowa 15 | 7:2 |
18 | SPN SZAMOTUŁY | - | SOKÓŁ Pniewy | 2013-05-20 | 16:00 | boisko ORLIK ul. Szczuczyńska | 15:1 |
Kolejka: 17 w dniach 2013-05-26/2013-05-29
19 | AS ORLIK KAŹMIERZ | - | SOKÓŁ Pniewy | 2013-05-26 | 10:00 | zmiana terminu - boisko ORLIK ul. Gimnazjalna | 11:2 |
20 | Błękitni WRONKI | - | SPN SZAMOTUŁY | 2013-05-26 | 10:30 | 1:4 | |
21 | WARTA Międzychód | - | TARNOWIAK Tarnowo Podgórne | 2013-05-29 | 17:00 | zmiana terminu | 1:5 |
Kolejka: 18 w dniach 2013-05-31/2013-06-05
22 | TARNOWIAK Tarnowo Podgórne | - | AS ORLIK KAŹMIERZ | 2013-06-05 | 18:00 | zmiana terminu - boisko ul. Nowa 15 | 5:4 |
23 | SPN SZAMOTUŁY | - | WARTA Międzychód | 2013-06-03 | 16:00 | boisko ORLIK ul. Szczuczyńska | 14:0 |
24 | SOKÓŁ Pniewy | - | Błękitni WRONKI | 2013-05-31 | 17:00 | 2:7 |
Kolejka: 19 w dniach 2013-06-07/2013-06-08
25 | AS ORLIK KAŹMIERZ | - | Błękitni WRONKI | 2013-06-08 | 10:00 | boisko ORLIK ul. Gimnazjalna | 6:4 |
26 | WARTA Międzychód | - | SOKÓŁ Pniewy | 2013-06-07 | 17:00 | 9:2 | |
27 | TARNOWIAK Tarnowo Podgórne | - | SPN SZAMOTUŁY | 2013-06-08 | 14:00 | boisko ul. Nowa 15 | 2:7 |
Kolejka: 20 w dniach 2013-06-14/2013-06-17
28 | SPN SZAMOTUŁY | - | AS ORLIK KAŹMIERZ | 2013-06-17 | 16:00 | boisko ORLIK ul. Szczuczyńska | : |
29 | SOKÓŁ Pniewy | - | TARNOWIAK Tarnowo Podgórne | 2013-06-14 | 17:00 | : | |
30 | Błękitni WRONKI | - | WARTA Międzychód | 2013-06-16 | 10:30 | : |
: |
< Poprzednia | Następna > |
---|