Home Sezon 09/10 wiosna Młodzik

PostHeaderIcon Opis meczów Orlika wiosna 09/10

GROM PLEWISKA  0-9 (0-5) MTS TARNOWIAK

Dziś zagrali : Baranowski Kamil, Bartkowiak Mateusz, Bączyk Mikołaj, Kabaciński Filip, Majda Karolina, Mikołajczak Michał, Piaskowski Eryk, Perz Paweł, Radzikowski Mikołaj, Wentland Max, Wołkow Mikołaj, Wosk Tomasz, Żuchowski Damian, Matuszak Jakub, Szwarc Alex, Sękowski Jakub

W dzisiejszym dniu udaliśmy się do Plewisk i celem naszym było conajmniej zremisowac aby zając pierwsze miejsce w naszej grupie. Pierwsze minuty spotkania utwierdziły mnie w przekonaniu że na odprawie może niepotrzebnie powiedziałem za dużo słów bo początek spotkania w naszym wykonaniu był bardzo nerwowy. Trwało to do 6 min spotkania kiedy to strzeliliśmy pierwszego gola i od tego momentu na boisku panował tylko i wyłącznie nasz zespół. No więc po kolei-

9-0 Boniu po asyście Maxa

Cieszy napewno kolejne pewne wygrane spotkanie. Bardzo dobre zawody w wykonaniu MAXA który pomimo 3 goli zaliczył 2 piękne asysty. Po raz kolejny bezbłędny występ Karoliny. Cieszy równierz bardzo duża frekwencja ze strony opiekunów (rodzice i dziadkowie a także wujowie) - głośne brawa z ich strony naprawdę bardzo motywują zespół. Szkoda tylko że naszego zwycięstwa nie widział kierownik Paweł który stanął na wysokości zadania i załatwił kilka szampanów (bezalkoholowych). Dzięki temu mogliśmy godnie uczcic nasze zwycięstwo grupowe i w strugach szampana odtańczyliśmy nasze ulubione kółeczko śpiewając MISTRZ MISTRZ TARNOWIAK.

Trener-Bartus

MTS TARNOWIAK  4-5 (3-2) DYSKOBOLIA GRODZISK
8 kolejka

No i pierwsza porażka tej rundy stała się faktem.Tak jak było mi żal starszej grupy w Pniewach tak w dniu dzisiejszym jest mi bardzo żal zespołu który aktualnie prowadzę.Trzeba jednak przyznac że przegraliśmy z bardzo dobrze grającym zespołem z Grodziska który w swoim składzie miał zawodników którzy naprawdę wiedzą o co chodzi w grze w piłkę nożną.Ale po kolei-

5 min Mati z rzutu rożnego i Michał głową na 1-0

8 min Kabacik  na 2-0

12 min bramka kontaktowa dla gości

14 min pierwszy remis w tym spotkaniu

19 min Kabacik wyprowadza nas na prowadzenie

Na przerwę schodzimy z jednobramkowym prowadzeniem.

29 min goście ponownie doprowadzają do remisu

35 min PO RAZ PIERWSZY PRZEGRYWAMY W TEJ RUNDZIE I TRZEBA GONIC  WYNIK

41 min Kabacik strzela HATRICKA i remisujemy

47 min decydujący gol dla zespołu z Grodziska

Ale to nie koniec emocji-od tego momentu nasz zespół stworzył sobie naprawdę pare sytuacji które mogły doprowadzic do remisu-niestety szczęscie tego dnia nas trochę opuściło...

PODSUMOWUJĄC : Z tego względu że wygraliśmy w Grodzisku 5-2 i mamy lepszy bilans bezpośrednich spotkań to jest to nasza zwycięska porażka.W ostatnim meczu w Plewiskach wystarczy nam remis aby wygrac tą grupę. Muszę przyznac że NAPRAWDE SIĘ NAM TO NALEŻY. Cieszy także duże zainteresowanie ze strony rodziców którzy w rekordowej ilości wstawili się na dzisiejszy mecz by dopingowac nasz zespół-szkoda że akurat był to mecz przegrany.

ZAGRALI : Baranowski Kamil, Bartkowiak Matesz, Bączyk Mikołaj, Kabaciński Filip, Majda Karolina, Mikołajczak Michał, Piaskowski Eryk, Radzikowski Mikołaj, Wołkow Mikołaj, Żuchowski Damian, Sękowski Jakub

trener Bartus

MTS TARNOWIAK 10-0 (6-0) SOKÓŁ PNIEWY
7 kolejka

W sobotnie południe gościliśmy naszego niedawnego rywala drużynę SOKOŁA PNIEWY.Trzeba przyznac że do spotkania przystąpiliśmy podbudowani pewną wygraną naszych starszych kolegów.Nam nie pozostało nic innego jak pewnie pokonac naszych dzisiejszych gości.Muszę przyznac że plan wykonaliśmy w 100 %.I tak-

9-0 Ponownie Kabacik

10-0 CZWARTA BRAMKA KABATA W TYM SPOTKANIU PO PODANIU KAROLINY!!!!!!!!!!!!!

Dzisiaj zagrali: Bartkowiak Mateusz, Bączyk Mikołaj, Kabaciński Filip, Majda Karolina, Mikołajczak Michał, Piaskowski Eryk, Perz Paweł, Radzikowski Mikołaj, Wentland Max, Wołkow Mikołaj, Żuchowski Damian, SZWARC ALEKSANDER !!!!!!!!!!!!.

Po raz kolejny cieszy dobra gra w obronie a także dużo gry na dwa kontakty. Przed nami wtorkowe spotkanie z v-ce liderami z Grodziska które pokaże naprawdę wartośc naszego zespołu. W dniu wczorajszym nasi najbliżsi rywale zremisowali z Przeżmierowem co powoduje to iż do zajęcia pierwszego miejsca w grupie w dwóch najbliższych spotkaniach wystarczy nam zdobyc 3 punkty. W przypadku remisu we wtorek wystarczy nam to też do WYGRANIA GRUPY.

trener-Bartus

SOKÓŁ PNIEWY 0-8 (0-3) MTS TARNOWIAK
3 kolejka (zaległy mecz)

Następny ligowy pojedynek rozegraliśmy w Pniewach z tamtejszym SOKOŁEM. Muszę z radością stwierdzic że było to jedne z lepszych spotkań naszego zespołu w tej rundzie. Cieszy kolejny mecz na zero straconych z tyłu i coraz lepsza gra naszych ZMIENNIKÓW którzy dają naprawdę dobre zmiany. Z tego względu że strzeliliśmy rywalom osiem bramek pozwolę sobie opisac kto je po kolei zdobywał.

8-0 Radzik popodaniu Michała

W meczu tym zagrali : Sękowski Kuba, Żuchowski Damian, Wosk Tomasz, Wołkow Mikołaj, Radzikowski Mikołaj, Perz Paweł, Piaskowski Eryk, Nowicki Paweł, Mikołajczak Michał, Majda Karolina, Kołtuński Artur, Bączyk Mikołaj, Bartkowiak Mateusz.

Już w najbliższą sobotę przyjdzie nam się ponownie zmierzyc z tym samym rywalem i aby z podobnym skutkiem...

ROKITA ROKIETNICA 0-11 (0-5) MTS TARNOWIAK
6 kolejka

We wtorkowe popołudnie przyszło Nam się zmierzyć z Rokitą Rokietnica na nowym Orliku w Napachaniu. Niestety nie dopisała pogoda - podczas całego spotkania padał rzęsisty deszcz. Trzeba przyznać że warunki do gry były naprawdę trudne gdyż piłka dostawała niesamowitego poślizgu. Na szczęście Nasz zespół dość szybko dostosował się do tych ekstremalnych warunków i pewnie pokonał miejscowych. Nasza przewaga przez całe spotkanie nie podlegała dyskusji. Cieszy kolejne wysokie zwycięztwo i ponowna gra w tyłach na zero straconych bramek.

PERZ PAWEŁ 5 POPRAWNY WYSTEP

RADZIKOWSKI MIKOŁAJ - STRZELIŁ BRAMKĘ GŁOWĄ!!!!!

WENTLAND MAX  - PIĘKNA ASYSTA DO ERRORA

WOSK TOMASZ  - BARDZO PEWNY Z TYŁU

MATUSZAK JAKUB  - UDANY DEBIUT W NASZEJ DRUŻYNIE

SĘKOWSKI KUBA - ŁADNA ASYSTA DO BONIA

BURKICIAK PATRYK - BLISKI STRZELENIA GOLA

Jest to Nasze 6 kolejne zwycięztwo - oby ta passa trwała jak najdłużej...

Trener : BARTUS

TARNOWIAK TARNOWO PODGÓRNE 5-0 (3-0) OSIR PRZEŻMIEROWO

5 kolejka

Zagrali: BĄCZYK MIKOŁAJ, KABACIŃSKI FILIP, MAJDA KAROLINA, MIKOŁAJCZAK MICHAŁ, NOWICKI PAWEŁ, PIASKOWSKI ERYK, PERZ PAWEŁ, RADZIKOWSKI MIKOŁAJ, WENTLAND MAX, WOŁKOW MIKOŁAJ, WOSK TOMASZ, ŻUCHOWSKI DAMIAN, SĘKOWSKI KUBA, BURKICIAK PATRYK.

W chłodne sobotnie popołudnie gościliśmy sąsiada z za miedzy czyli drużynę OSiR Przeźmierowo. Wiedzieliśmy że derbowe spotkanie będzie trudne ponieważ drużyna z Przeźmierowa gra naprawdę dobrą piłkę i będą chcieli zrewanżować się za porażke z poprzedniej rundy. Pierwsze minuty spotkania w pełni potwierdziły Nasze przedmeczowe obawy. Na Nasze szczęście Damian obronił dwie sytuacje "sam na sam". W tym momencie mała korekta w składzie zespołu która polegała na wzmocnieniu defensywy i grą na jednego napastnika. Poskutkowało to tym, że ostatnio niezawodny Kabacik (po asyście Errora) otworzył kolejny raz wynik spotkania. Od tego momentu to Nasza drużyna zaczęła grać coraz pewniej i po chwili Zenek strzela na 2 : 0. W dwudziestej minucie Error zgrywa do Michała po wzorowo wykonanym Naszym rzucie rożnym i na przerwe schodzimy z trzy-bramkową zaliczką. Po wznowieniu gry robiliśmy wszystko aby grac na zero straconych bramek z tyłu i próbować podwyższenia wyniku. I doczekaliśmy się w 40 min. - Maksiu przejął piłkę w środkowej części boiska z którą popędził w kierunku bramki przeciwnika i zdecydował się na strzał. Trzeba przyznać że bramka z rodzaju " STADIONY ŚWIATA" w samo okienko. Na koniec spotkania Michał dograł do Kabacika który ustalił wynik spotkania. Ogólnie reasumując cieszy dobra gra Damiana i ponownie bardzo dobry występ Karoli. W pięciu spotkaniach Nasz zespół strzelił rywalom 44 bramki tracąc tylko 3 !!!. Oby tak do końca rundy.

Trener: BARTUS

MTS Tarnowiak 10-0 (6-0) GROM PLEWISKA
4 kolejka

W słoneczne sobotnie popołudnie gościliśmy drużynę z niedalekich Plewisk.
Nasza gościnność po raz kolejny nie była zbyt  duża gdyż po jednostronnym widowisku pokonaliśmy rywali różnica 10 goli.
-
Tego dnia zagrali : BĄCZYK MIKOŁAJ, BARTKOWIAK MATEUSZ, KABACIŃSKI FILIP, MAJDA KAROLINA, MIKOŁAJCZAK MICHAŁ, NOWICKI PAWEŁ, PIASKOWSKI ERYK, PERZ PAWEŁ, RADZIKOWSKI MIKOŁAJ, WENTLAND MAX, WOŁKOW MIKOŁAJ, WOSK TOMASZ, ŻUCHOWSKI DAMIAN.
6-0 ERYK PO NAJPIĘKNIEJSZEJ AKCJI CAŁEGO SPOTKANIA I PRZECUDOWNEJ ASYŚCIE MAXA
7-0 MATI (PO SPOJENIU SŁUPKA Z POPRZECZKĄ TZW PAJĘCZYNA)
8-0 MICHAŁ PO SOLÓWCE KABATA
9-0 MICHAŁ PO ASYŚCIE MATIEGO
10-0 MICHAŁ Z RZUTU KARNEGO

Podsumowując bardzo cieszy gra na dwa kontakty. Wzorowy występ Karoli w obronie, która kolejny raz potwierdza swe umiejętności -  przez całe spotkanie wszystkie celne podania, wzorowe wślizgi i wiele cennych przechwytów. Znaczna poprawa gry Naszych bramkarzy - widać tutaj pracę jaką wkładają podczas czwartkowych treningów bramkarskich z trenerem Darkiem Piechotą.
Przed Nami tydzień treningów i naprawdę trudne spotkanie z sąsiadem zza miedzy czyli drużyną z Przeźmierowa

Nadal zadowolony TRENER BARTUS

MTS Tarnowiak 14-0 (7-0) Rokita Rokietnica
2 kolejka

Zagrali : MATI, BONIU, KABAT, KAROLA, MICHAŁ ,PAWEŁ NOWICKI, ERROR, PAWEŁ PERZ, RADZIK, MAX, KETCHUP, TOMEK WOSK, DAMIAN, ALEX, ZENEK, BARTEK ZIEMNIEWSKI, PATRYK BURKICIAK, DAWID BIELEJEWSKI, WICIU PIASKOWSKI

We wtorkowe popołudnie gościliśmy sąsiada zza miedzy, drużynę Rokity Rokietnica. Trzeba przyznać że nie byliśmy zbyt gościnni ponieważ panowaliśmy na boisku od pierwszej do ostatniej minuty. Godne odnotowania jest to, że w Naszej drużynie mogli zagrać wszyscy zawodnicy którzy wstawili się tego dnia na meczu. Swoje debiuty w Naszej drużynie zaliczyli:

Alex, Patryk, Dawid i ... Wiciu Piaskowski (rocznik 2005 !!!), który mógł nawet strzelić gola, ale przy strzale z rzutu karnego zabrakło troche precyzji. Cieszy wysokie zwycięstwo, a bramki w tym spotkaniu zdobywali:

3 kolejka

Zagrali: Żuchowski Damian, Piaskowski Eryk - ERROR, Radzikowski Mikołaj - RADZIK, Baranowski Kamil - BARANEK, Sękowski Jakub - ZENEK, Mikołajczak Michał - MICHU, Kabaciński Filip - KABAT, Bączyk Mikołaj - BONIU, Bartkowiak Mateusz - MATI, Ziemniewski Bartosz,  Wołkow Mikołaj - KETCHUP, Wosk Tomasz, Wentland Max - MAX, Kołtuński Artur, Perz Paweł

Na mecz do lidera z Grodziska  udaliśmy się w piątkowe popołudnie i wiedzieliśmy że czeka nas bardzo ciężkie zadanie  ponieważ  nasi przeciwnicy  wygrali wcześniej dwa spotkania przy stosunku bramkowym  17-1.Pzed meczem  w szatni  pełna mobilizacja i wychodzimy na rozgrzewkę na piękny obiekt w Grodzisku.Trzeba przyznac że pierwsze minuty to prawdziwe WEJŚCIE SMOKA w wykonaniu Tarnowiaka.Na prowadzenie wychodzimy po rozegraniu NASZEGO rzutu rożnego a strzelcem gola jest Michał.Po chwili Boniu strzela dwie bramki i prowadzimy różnicą trzech goli.Od tego momentu nasza gra wyrażnie siadła i nasi przeciwnicy bardzo dobrze to wykorzystali doprowadzając do wyniku 2-3.Naszczęście pod koniec spotkania po bramkach Kuby i Kabata uspokoiliśmy zapędy miejscowych którzy do końca ambitnie walczyli o zdobycie przynajmniej jednego punktu.Po zakończeniu spotkania mogliśmy wspólnie zaśpiewac MAMY LIDERA TARNOWIAK MAMY LIDERA.Mam nadzieję że ta przyśpiewka zostanie z nami na dłużej i już po najbliższej kolejce z ROKITĄ ROKIETNICA będziemy nadal liderami naszej grupy.Pomimo trochę słabszej postawy całego naszego zespołu pozwolę sobie na stwierdzenie że ZWYCĘSKIEGO ZESPOŁU SIĘ NIE SĄDZI.

trener Bartus

OSiR Przeźmierowo  1  :  10 (0 : 6) MTS Tarnowiak

1 kolejka

Zagrali: Karolina Majda, Damian Żuchowski, Mikołaj Radzikowski, Kamil Baranowski, Eryk Piaskowski,Filip Kabaciński, Mikołaj Bączyk, Michał Mikołajczak, Mikołaj Wołkow, Jakub Sękowski, Bartosz Ziwmniewski, Maksymilian Wentland, Paweł Nowicki.

Na mecz do lokalnego rywala udaliśmy się pełni obaw,
ale i równie mocno zmobilizowani.
O godz. 13.00 zabrzmiał pierwszy gwizdek Pana sędziego. Pierwsze minuty spotkania to Nasza przewaga w polu gry, lecz niestety nie potrafimy celnie wykończyć akcji wypracowanych przez Nasz zespół.
Taki stan utrzymywał się do 8 min. spotkania,
po upływie której festiwal strzelecki rozpoczyna Michał.
Ze względu na dużą ilość notatek pozwolę sobie
na ujawnienie tych najważniejszych.

I tak:

8 MIN   0-1  - POTĘŻNA BOMBA MICHAŁA Z RZUTU WOLNEGO

10 MIN   0-2  - MICHAŁ Z DALEKA

11 MIN   0-3  - BRAMKA ERYKA PO ASYŚCIE KUBY

15 MIN   0-4  - GOL KABATA PO INDYWIDUALNEJ AKCJI

17 MIN   0-5  - HATTRICK MICHAŁA PO PODANIU ERYKA

20 MIN   0-6  - CZWARTE TRAFIENIE MICHAŁA PO ASYŚCIE BONIA

30 MIN   0-7  - SZYBKI KABACIK I KOLEJNE TRAFIENIE

36 MIN   1-7  - GOSPODARZE WYKORZYSTYJĄ JEDYNE ZAGAPIENIE NASZEJ LINI OBRONNEJ

46 MIN   1-8  - MICHAŁ TRAFIA PO RAZ PIĄTY

47 MIN   1-9  - JEDNA Z LEPSZYCH AKCJI TEGO DNIA-BONIU ZAGRYWA DO ERYKA I PIĘKNA BRAMKA

49 MIN  1-10 - KOLEJNA PIĘKNA KLEPA MIĘDZY MICHAŁEM I ERYKIEM I ERROR ZALICZA HATTRICKA